Combo Zdolni


w Monmay.pl stworzyliśmy nową markę pod nazwą:

Jest to nasz nowy projekt, w którym połączyliśmy nasze umiejętności.

 

Maja w wolnych chwilach lubi posiedzieć w fotelu i się rozmarzyć, rysując na kartce papieru swoje surrealistyczne pomysły z elementami natury. Tak powstały autorskie prace.

Umiejętność szycia na maszynie i posiadanie pracowni reklamowej pozwoliło pójść dalej i zrealizować marzenie wyprodukowania gadżetów z naniesieniem nadruków na tkaniny. Tak powstały poduszki, torby i workoplecaki.

 

 

PODUSZKI – WORKOPLECAKI – TORBY

Wykonane w naszej pracowni, w pełni polska produkcja!

Materiał w kolorze ecru, typu płótno, 100% poliester, bardzo gruby o gramaturze 300g, który idealnie nadaje się do poduszek dekoracyjnych, solidnych wytrzymałych plecaków i toreb.

Poduszki – Wymiar 38x38cm, poliestrowe wypełnienie. Prać w temp. 30 st. C. Cena 55 zł za 1szt. + ewnetualne koszty wysyłki.

Workoplecaki – z bawełnianym sznurkiem z recyklingu oraz podszewką satynową w środku, Wymiar worka 42x32cm. Prać w temp. 30 st. C. Cena 60 zł za 1szt. + ewnetualne koszty wysyłki.

Torby – z szerokim dnem i bokami o szer. 10 cm, torba z podszewką satynową w środku, wymiar 36x34cm + długie szerokie uchwyty ok 4cm. Prać w temp. 30 st. C. Cena 70 zł za 1szt. + ewnetualne koszty wysyłki.

Rysunki przedstawiają przyczepkę kempingową Niewiadów N126 z surrealistycznym podejściem do natury:) oraz Lwa z elementami natury, etno, boho.

Jesteś zainteresowany? Napisz do nas maila, wybierz produkt i podaj z jakim chcesz rysunkiem:

1. „Fala”

2. „Wypad”

3. „Lew” (tylko na workoplecakach)

Możliwość wystawienia Faktury VAT.